Sizin için IELTS sınavında başarılı olabilmenizi sağlamak için iki program hazırladık. Pre IELTS Modül 32 ders ve IELTS Modül Eğitimleri 24 derslik eğitimlerden oluşmaktadır.

Önerimiz;

3.0 – 4,5 arasında seviyesi olan adaylar için Pre IELTS Modül Eğitimi (32 ders)

5.0 – 6.0 arasında seviyesi olan adaylar için IELTS Modül Eğitimi (24 ders)

Pre IELTS Modül Eğitimi (32 ders)

IELTS sınavında başarıyı yakalamak İngilizce bilgi düzeyiniz ile doğru orantılıdır. Size bu eğitimimizde her bölüm için sınava yönelik pratik ve grammar eksiğinizi tamamlayıcı writing ve speaking dersleri vermekteyiz.

SPEAKING 10 Saat

LISTENING  6 saat

WRITING 10 saat

READING  6 saat

 

IELTS Modül Eğitimi (24 ders)

İngilizce bilginizi IELTS sınavına yönelik pratikler ve ipuçları ile destekleyerek hedeflediğiniz puanı almanız için hazırlanmış bir hazırlık programıdır. Her bölümden alacağınız 6’şar ders ile eksiklerinizi tamamlayabilir öğreneceğiniz ipuçları ve teknik bilgiler ile hedefinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

SPEAKING  6 Saat

LISTENING  6 saat

WRITING   6 saat

READING  6 saat

 

Hangi program size göre?

Eğitim seçeneğine karar vermeden önce size bir deneme sınavı yapıyoruz. Geçmiş yıllarda yapılan orijinal bir IELTS sınavıyla seviyenizi görüp size program seçenekleri sunuyoruz.
Alacağınız hazırlık eğitimi tamamen sınav odaklı olacaktır. Sınavda, size süre, puan, başarı kazandıracak noktalıkların inceliklerini öğrenebileceksiniz.

ieltshazirlikmerkezi.com