Kanada vize başvurunuzun daha hızlı sonuçlanmasını ister misiniz ? Kanada Can Plus vizesi tam size göre!  Kanada devleti, aranılan belli şartları karşılamanız durumunda bu programdan yararlanmanıza izin vermektedir. Daha önceden Kanada vizesi ya da Amerika vizesi sahibi olmanız bu programdan yararlanmanızı sağlayabilir.

Kanada Can Plus vizesi nedir ?

Eğer aranılan şartları karşılıyorsanız; Normalden çok daha hızlı vizeniz sonuçlanacaktır. Ortalama süre 2-6 hafta arasındayken, Can Plus programı sayesinde 2-4 hafta arasında sonuçlanacaktır. Özellikle Kanada turist vizesi ve Kanada transit vize başvurularınızda büyük avantaj sağlamaktadır.

Bürokratik süreçlerle uğraşmadan, Kanada Konsolosluğunun istediği düzende vize başvurunuzu gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçin!

 Kanada Can Plus Vizesi Şartları

  •   Vize başvurunuzun kısa süreli yani Kanada turist vizesi kapsamında olması gerekmektedir.
  • Başvuruyu gerçekleştirecek kişi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak zorundadır.
  • Başvuru sahibin en fazla 10 yıl içerisinde Kanada vizesine sahip olması ve giriş/çıkış damgalarını gösterebiliyor olması,
  • Amerika Birleşik Devletlerine giriş/çıkış yapılmasına bakılmaksızın kişinin Amerika vizesi sahibi olması.
  • Aile olarak CAN Plus başvurusu yapılıyorsa, bütün aile bireylerinin yukarıdaki kriterleri karşılaması gerekmektedir ya da geçerli vizeye sahip olmaları şartı vardır.

 

Şimdi Bilgi Formunu Doldurun; Kanada Vizesi Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!