Kanada Vize başvurusunda sizden belgeleri isteyenler kişiler değil, devletlerdir. Hangi belgelerin gerekli – zorunlu olduğuna ben veya siz değil, gitmek istediğiniz ülke karar veriyor. Kanada Vizesi için istenilen belgeler konusunda konsolosluklardaki görevlilerin yapabilecekleri bir şey yok, kurallar neyse görevliler onu uyguluyorlar. Bu nedenle istenen belgeleri tam ve eksiksiz olarak hazırlamanız gerek. Bazen Kanada Vize Memurları  farklı belgeler veya aşağıdakilere ek belgeler isteyebilir.

 Kanada Vizesi Nasıl Alınır

Belgelerinizi tam olarak hazırlamanız; malınızın mülkünüzün olması; konumunuz, durumunuz kanada vizesi alabileceğiniz anlamına gelmez. Onlarca kez yurtdışına gitmiş kişilerin bile uçak bileti tarihinde hata yaptığı veya yanlış adres verdiği ve benzeri nedenlerle vize alamadığı oluyor. Belgelerinizi tam ve düzgün hazırlayıp kanada vize başvurusu yapın.

 

Bizim önerimiz, vize başvurunuzu vize danışmanı ile yapın, az bir masraf karşılığında size zaman kazandıracaktır.

 

Belgeleriniz doğru ve tam ise , sonucu ne zaman öğreneceğinize dair belge vermezler ve başvuru işleminiz tamamlanır. Başvuru yapmanız, vize alacağınız anlamına gelmez. Başvurmak talep etmektir, talebinize olumlu yanıt vize almanızdır. Kanada Vize Merkezi ile http://www.kanadavizemerkezi.com adresinden kanada vizesibaşvurunuzu güvenle yapabilirsiniz.

  Kanada Vizesi Nasıl Alınır