Göçmenlik Başvurunuzu Güvenle, Kanada Göçmenlik Merkezi İle Yapın!

Uzman Danışmandan Destek

Göçmenlik süreci yorucu ve dikkat gerektirmektedir. Özellikle acemi kişilerce yapılan başvuruların olumsuz yanıtlandığını gözlemlemekteyiz.

Geniş Ve Güvenilir Destek Ağı

Dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz uzman danışmanlarımız ve geniş destek ağı sağlanmaktadır. Mail, telefon, mesaj veya yüz yüze destek alabilirsiniz.

Yüksek Başarı Oranı

İnsanların hayallerini ve hayatlarını değiştirmesine yardımcı olan Kanada Göçmenlik Merkezi, alanında uzmanlar tarafından danışmanlık sağlamaktadır.

Evrak Ve Finansal Danışmanlık

Başvuru sürecini etkileyen en önemli aşamalardan biriside şüphesiz evrakların hazırlanmasıdır. Tüm evrakların Kanada Göçmenlik Bakanlığının görmek istediği şekilde hazırlamaktadır.

Kanada İle Türkiye Arasında İletişim

Kanada ile doğru zaman dilimlerinde iletişim kurmak süreci temelden etkilemektedir. Kanada Göçmenlik Merkezi, tüm süreç boyunca olduğu gibi profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Sürecin Güvenle İlerlemesi

Kanada Göçmenlik Merkezi, yılların getirdiği tecrübe ve güvenle başvuru sürecinizi güvenle gerçekleştirmektedir. Hayallerinize giden yolda bir adım öne geçin.

KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUNUZU GÜVENLE YAPIN !

Detaylı Bilgi Almak İçin Şimdi ARAyın !

0212 252 90 34 

Bazı Göçmenlik Türleri

Başvurularınızı alanında uzman bir danışmanla gerçekleştirmeniz; Kanada göçmenlik başvurusunu hızlandıracak, daha olumlu sonuçlanması noktasındaki en önemli sebep olacaktır. Bilinenin aksine göçmenlik başvuruları anlatıldığı kadar kolay değildir. İstismara açık bir konu olmasından dolayı sıklıkla suistimal edildiğini gözlemlemekteyiz.

 

Neden Biz ?

Başvurularınızı güvenilir bir merkezle gerçekleştirmeniz süreç açısından hayli önemlidir. Özellikle son zamanlarda okuduğumuz haberlerden yola çıkarak ne kadar istismara açık bir konu olduğunu anlamamız mümkündür.

Kanada Göçmenlik Merkezi, alanında uzman ve Kanada’da göçmenlik eğitimi almış kişiler tarafından sağlanmaktadır. Hem ülkemizdeki, hemde Kanada’daki partnerlerimizle eş zamanlı çalışma gerçekleştiriyoruz.

Kanada göçmenlik başvurusunda Türkiye’nin en güvenilir kurumu olan Kanada Göçmenlik Merkezi ile en az riskle başvurunuzu gerçekleştirin. Yeni yaşama ilk adımınızı bugün atmak için İLETİŞİME GEÇin!

Sıkça Sorulan Sorular

Kanada göçmenlik başvuruları genel olarak suistimale açık bir konudur. Bu yüzden Kanada göçmenlik başvurularınızı alanında uzman danışmanlarla gerçekleştirmelisiniz. Yaşamınızı değiştirecek bir süreci riske atmamak en faydalısı olacaktır.

Başvurular internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sadece belli aşamalarda fiziki olarak süreç ilerletilir. Kanada göçmenlik başvurusu gerçekleştirirken bunu göz önünde bulundurmakta fayda var.

 Onlarca farklı göçmenlik türü bulunmaktadır. Bunların içerisinde en hızlı olan göçmenlik türü şüphesiz Kanada’da Çalışarak Eğitim AL – Kanada Vatandaşı OL!” olarak isimlendirdiğimiz kategoridir. Kanada’da eğitim alırken sahip olacağınız çalışma, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni ve göçmenlik başvurusu gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. 

0

2018 Yılında Göçmen Alınacak

2018 yılında Kanada, 300.000 göçmen alacağını açıkladı.

0

2020 Yılına Kadar

Kanada Göçmenlik Bakanlığı 2020 yılına kadar 1 Milyon göçmen alacağını açıkladı.