• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Kanada Vizesi
Kanada Vizesi Almak İçin Tıklayınız !

Kanada Dil Okulları İçin Tıklayınız...

Kanada Vizesi
Kanada’ya Güvenle Göçmenlik Başvurusu yapmak ve Danışmanlık Hizmeti almak için LÜTFEN Randevu alınız ! 0 212 252 90 33-34
 kanada göçmenlik merkezi  KANADA GÖÇMENLİK MERKEZİ                  0 212 252 90 35-36 Hemen ARAyın !

Kanada Vizesi Nasıl Alınır ?

Kanada Vize başvurusunda sizden belgeleri isteyenler kişiler değil, devletlerdir. Hangi belgelerin gerekli – zorunlu olduğuna ben veya siz değil, gitmek istediğiniz ülke karar veriyor. Kanada Vizesi için istenilen belgeler konusunda konsolosluklardaki görevlilerin yapabilecekleri bir şey yok, kurallar neyse görevliler onu uyguluyorlar. Bu nedenle istenen belgeleri tam ve eksiksiz olarak hazırlamanız gerek. Bazen Kanada Vize Memurları  farklı belgeler veya aşağıdakilere ek belgeler isteyebilir. 

 
 Kanada Vizesi Nasıl Alınır

Belgelerinizi tam olarak hazırlamanız; malınızın mülkünüzün olması; konumunuz, durumunuz kanada vizesi alabileceğiniz anlamına gelmez. Onlarca kez yurtdışına gitmiş kişilerin bile uçak bileti tarihinde hata yaptığı veya yanlış adres verdiği ve benzeri nedenlerle vize alamadığı oluyor. Belgelerinizi tam ve düzgün hazırlayıp kanada vize başvurusu yapın.

 

Bizim önerimiz, vize başvurunuzu vize danışmanı ile yapın, az bir masraf karşılığında size zaman kazandıracaktır.

 

Belgeleriniz doğru ve tam ise , sonucu ne zaman öğreneceğinize dair belge vermezler ve başvuru işleminiz tamamlanır. Başvuru yapmanız, vize alacağınız anlamına gelmez. Başvurmak talep etmektir, talebinize olumlu yanıt vize almanızdır. Kanada Vize Merkezi ile http://www.kanadavizemerkezi.com adresinden kanada vizesi başvurunuzu güvenle yapabilirsiniz.

 
  Kanada Vizesi Nasıl AlınırKanada'da Eğitim AL - Vatandaş OL !
Kanada Göçmenlik


 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar3.93343.9492
Euro4.83024.8495
Kanada Eğitim Günleri
Kanada Eğitim Günleri İçin Tıklayın.